Hypoteční služby


Hypotéka neboli hypoteční úvěr je pro mnohé lidi jediným možným řešením jak si obstarat peníze na nové bydlení nebo rekonstrukci stávajícího. Celý proces výběru vhodné banky a shánění co možná nejnižší úrokové sazby za současného předpokladu bezpoplatkového vyřízení je pro většinu lidí velmi náročné a vyčerpávající a právě proto jsme tu my.

Náš tým poradců s dlouholetými zkušenostmi v oboru obstará veškeré vyřizování za Vás! Vzhledem k objemům sjednaných hypoték jsme schopni vyjednat za Vás individuální slevy na úrokových sazbách, oprostit proces návrhu a schvalování hypotéky veškerých poplatků a na Vás je tedy pouze odsouhlasení a podpis finálního návrhu. Nabídku hypotéky vždy sestavíme na míru Vašim potřebám a porovnáváme aktuální nabídky bank na českém trhu.

Podpisem hypotéky pro nás práce nekončí! Našim klientům poskytujeme plný servis po celou dobu trvání hypotečního úvěru, sledujeme vývoj na trhu financí, hlídáme fixace úvěrů a jsme pro Vás vždy k dispozici pro řešení jakýchkoliv požadavků.

  • Nezodpovídáme se žádné bance a jsme vždy objektivní
  • Máme kontakty na všechny banky v ČR a pravidelně sledujeme vývoj hypotečního trhu
  • Veškeré starosti s vyřízením hypotečního úvěru můžete nechat na nás
  • Vždy vyjednáme nižší úrok, než jaký byte dostali sami v bance
  • Průměrná úspora našich klientů se pohybuje kolem částky 100.000 Kč!

Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku hypotečních úvěrů, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.