Financování developerských projektů


Jste developer a sháníte financování vašich projektů? Díky mnohaleté spolupráci se všemi bankami na českém trhu jsme schopni vyřídit poskytnutí úvěru mnohonásobně vyššího, než na jaký byste sami dosáhli. Vašemu projektu tak již nebude stát nic v cestě a společně dotáhneme Vaše nápady a plány ke konečné realizaci. Dalším přínosem je zprostředkování nabídky Vaší nemovitosti našim klientům, kteří již mají předschválené financování, čímž se realizace a oddlužení developerského projektu výrazně urychlí.

Provedeme Vás realizací developerského projektu od začátku do konce. Zajistíme pro Vás sestavení nejvhodnější prezentace developerského projektu pro získání financování u bank v ČR. Dlouhodobě spolupracujeme se všemi bankami, které se u nás zabývají financováním developerských projektů a připravíme pro Vás jejich kompletní srovnání ušité na míru Vašemu projektu. Samozřejmosti je i financování pro nově vzniklé společnosti a splácení z budoucích přijmu projektu. Projektové financování připravíme jak na výstavbu bytových domu, rodinných domů, výrobních celků, tak i na koupi a rekonstrukci za účelem následného prodeje, dlouhodobého pronájmu a nebo kombinaci těchto účelů. Developerské financování se snažíme realizovat s minimem nutných vlastních zdrojů ( 20%-30% z celkových nákladů projektu). V případě kvalitních projektu jsme schopni část vlastních zdrojů nahradit od soukromých investorů.

Vašemu developerskému projektu zajistíme maximální možnou pravděpodobnost financování za nejlepších podmínek na trhu s kompletním servisem a pomocí profesionálů.

Výhody spolupráce s námi

Zajištění vhodného financování pro Váš projekt

Nalezení potencionálních kupců nemovitostí

Zajištění financování pro zájemce o nemovitost

Online propagace Vašeho projektu zdarma

Nezávislé odborné stanovisko k vašemu investičnímu záměru

Financování přizpůsobené konkrétnímu projektu

Srovnání nabídek financování od všech bank v ČR

Snížení a výběr vhodné úrokové sazby