Financování developerských projektů


Sháníte financování vašich projektů? Díky mnohaleté spolupráci nejenom se všemi bankami na českém trhu, ale také s ostatními subjekty, které poskytují financování. Jsme schopni zajistit mnohonásobně vyšší finance, než na jaké byste sami dosáhli. Vašemu projektu tak již nebude stát nic v cestě a společně dotáhneme Vaše nápady a plány ke konečné realizaci.
Dalším přínosem je zprostředkování nabídky Vaší nemovitosti našim klientům, kteří již mají předschválené financování, čímž se realizace a oddlužení projektu výrazně urychlí.

Provedeme Vás realizací projektu od začátku do konce. Zajistíme pro Vás sestavení nejvhodnější prezentace projektu pro získání financování u bank a ostatních subjektů v ČR.
Připravíme pro Vás kompletní srovnání variant financování ušitých na míru Vašemu projektu.

Samozřejmosti je i financování pro nově vzniklé společnosti a splácení z budoucích přijmu projektu. Projektové financování připravíme jak na výstavbu bytových domu, rodinných domů, výrobních celků, tak i na koupi a rekonstrukci za účelem následného prodeje, dlouhodobého pronájmu a nebo kombinaci těchto účelů. Financování se snažíme realizovat s minimem nutných vlastních zdrojů. V případě kvalitních projektu jsme schopni část vlastních zdrojů nahradit od soukromých investorů.

Vašemu projektu zajistíme maximální možnou pravděpodobnost financování za nejlepších podmínek na trhu s kompletním servisem a pomocí profesionálů.

Výhody spolupráce s námi

Zajištění vhodného financování pro Váš projekt

Nalezení potencionálních kupců nemovitostí

Zajištění financování pro zájemce o nemovitost

Online propagace Vašeho projektu zdarma

Nezávislé odborné stanovisko k vašemu investičnímu záměru

Financování přizpůsobené konkrétnímu projektu

Srovnání nabídek financování od všech bank v ČR

Snížení a výběr vhodné úrokové sazby

Nestarejte se o finance, o ty se postaráme my.
Každý by měl dělat to co umí nejlépe a proto abyste se mohli plně věnovat Vašemu projektu nechte otázku zajištění optimálního financování na nás.

Existuje mnoho variant financování Vašeho projektu:

  • Developerské financování
  • Mezaninové financování
  • Překlenovací úvěry
  • Družstevní a další nebankovní financování
  • Dluhopisové financování
  • Financování soukromými investory
  • případně jiné další vhodné kombinace a možnosti…

Díky mnohaletým zkušenostem vybereme ze všech možností nejvhodnější typ financování, nebo jeho kombinaci, u kterého pro Váš projekt zajistíme nejoptimálnější podmínky.